AdminPTA | Odsłony: 4709
Warsztat Ewy Braszko
„Zaćmienia lunarne i solarne”

Sobota, 28 stycznia 2017, godz. 11:00-17:00


Zapraszamy na warsztat Ewy Braszko „Zaćmienia lunarne i solarne”, który odbędzie się w sobotę, 28 stycznia 2017 w godz. 11:00-17:00.

Zaćmienia lunarne i solarne są szczególnymi lunacjami połączonymi z rytmami węzłów księżycowych (Ketu i Rahu). Eklipsy działają w powiązaniu z tranzytami i progresjami. Zjawiska te pobudzają i wyzwalają to, czego zapowiedź możemy dostrzec w horoskopie natalnym. Każde zaćmienie ma swój numer, należy do określonego cyklu oraz do serii Saros.

W astrologii zaćmienia sygnalizują początek lub koniec ważnego cyklu rozwojowego, które może mieć zarówno pozytywne jak i negatywne konsekwencje. Zawsze jednak jest to potężny dotyk Kosmosu, kiedy Ketu i Rahu nie pukają do naszych drzwi, tylko wkraczają i wykonują to, co do nich należy, nie pytając nas zgodę.

Na warsztacie zostaną rozwinięte reguły i zasady pracy zaćmieniami w oparciu o przykłady i analizę minionych i najbliższych eklips:

1.       Rodzaje zaćmień oraz ich rozpoznawanie w kosmogramie.

2.       Eklipsy w rodzinie węzłów, a zaćmienia w sezonie.

3.       Cykl Saros.

4.       Analiza zaćmień w sezonie: określenie władcy zaćmienia, znaczenie żywiołów, jakości znaków, typu domów, punktu zaćmienia oraz aspektów.

5.       Prognozowanie wydarzeń oraz czasu ich wystąpienia na podstawie zaćmień. Ocena tranzytów i progresji aktywnych w okresie zaćmienia. Aktywowanie planet i aspektów urodzeniowych, obszarów domów horoskopowych. Znaczenie tranzytów węzłów.

6.       Zaćmienia prenatalne. 

EWA BRASZKO – absolwentka UMCS Wydziału Pedagogiki i Psychologii. Solarny Bliźniak, lunarna Panna, ascendent Lwa. Astrologią pasjonuje się od lat. Inspiracje do zgłębiania tajników astrologii czerpie od współczesnych astrologów, jak i dawnych mistrzów wiedzy tajemnej, filozofii jogi. Autorka bloga „Gwiezdny telegraf”, horoskopów regionalnego tygodnika „Nowy tydzień”. Prowadzi własną praktykę profesjonalnych porad astrologicznych. W Internecie: https://gwiezdnytelegraf.wordpress.com/Termin: sobota, 28 stycznia 2017, godz. 11:00-17:00.

Miejsce: Warszawa, ul. Zielna 39 (budynek PAST, IV p.)

Koszt: Płatność do 20 I 2017 – 80 zł (członkowie PTA) i 90 zł (osoby niezrzeszone). Płatność w terminie późniejszym lub na miejscu – 100 zł (członkowie PTA) i 120 zł (osoby niezrzeszone). 

Zgłoszenia i rezerwacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dodatkowe informacje: tel. 661 232-597

Opłatę za warsztat prosimy kierować na konto:

Polskie Towarzystwo Astrologiczne
ul. Laskowa 3/27
01-214 Warszawa
74 2030 0045 1110 0000 0235 6940
Tytuł przelewu: Warsztat Ewy Braszko.Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top