Strona główna

Z Baza horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Baza horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego

Kopernik Baza.jpg

Baza horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego to zbiór horoskopów wydarzeń i osób, tak historycznych, jak i współczesnych, związanych z Polską. W bazie znajdują się horoskopy królów Polski, przywódców politycznych, duchownych, poetów, artystów, dziennikarzy, osób publicznych, a także horoskopy ważnych i przełomowych wydarzeń naszego kraju, instytucji państwowych, firm, miast polskich etc.

Projekt gromadzenia danych powstał z myślą o astrologach i osobach interesujących się astrologią, chcących pracować i szkolić swój warsztat w oparciu o rzetelne, zweryfikowane źródła. Dbamy o to, aby uzyskiwać jak najdokładniejsze godziny urodzenia pochodzące z aktów urodzenia, materiałów historycznych albo bezpośrednio od właścicieli horoskopów. Nad bazą pracuje zespół kompetentnych i zaangażowanych astrologów: Mirosław Czylek, Olga Gieraga, Jarosław Gronert, Tomasz Kiedos, Piotr Piotrowski i Wojciech Suchomski (zob. Zespół redakcyjny), poświęcających swój czas pro publico bono.

Baza horoskopów PTA tworzona jest sukcesywnie, uzupełniana kilka razy w tygodniu. Ogrom danych (horoskopów urodzeniowych i mundalnych) czeka na wprowadzenie i opracowanie. Każdy może korzystać z niniejszego zbioru i będziemy zobowiązani za podawanie źródła oraz dokładnego linku do cytowanej strony z "Bazy horoskopów PTA".

Osoby chcące podzielić się własnymi zbiorami lub jakimikolwiek sugestiami proszone są o kontakt na adres: baza@astrolog.org.pl. Jesteśmy również na Facebooku.


PRAWA AUTORSKIE


Baza horoskopów Polskiego Towarzystwa Astrologicznego podlega ochronie prawnej. Przy wykreślaniu horoskopów wykorzystano program komputerowy Urania autorstwa Bogdana F. Krusińskiego i czcionkę stworzoną przez Romana Fierfasa. Polskie Towarzystwo Astrologiczne wyraża zgodę na cytowanie fragmentów lub poszczególnych elementów bazy horoskopów pod warunkiem wskazania źródła pochodzenia i właściciela.


Hasła w kolejności alfabetycznej

Aby wejść do spisu, KLIKNIJ -> TUTAJ .

Nowe rekordy, niedawno wprowadzone można obejrzeć -> TUTAJ (część z nich może być w trakcie bieżącej edycji).


Indeks haseł

Indeks haseł, których tytuły rozpoczynają się od wskazanych liter.

Kategorie


Położenie Ascendentu


Osobiste
Przestrzenie nazw

Warianty
Działania
Tłumacz