AdminPTA | Odsłony: 4381

16-17 XI 2013 „Mało znane sposoby interpretacji horoskopu urodzeniowego i prognozy: wiązki i kaskady”

warsztat Wojciecha Jóźwiaka

 

Zapraszamy na dwudniowy warsztat Wojciecha Jóźwiaka pt. „Mało znane sposoby interpretacji horoskopu urodzeniowego i prognozy: wiązki i kaskady”.

Opis warsztatu

Przy bliższym wglądzie kosmogram urodzeniowy często okazuje się być „hologramem” - tzn.  jedna widoczna cecha osoby jest zaznaczona horoskopowo przez wiele wskaźników. Np. położenie Słońca w znaku, planeta na ascendencie i silny aspekt kodują tę samą cechę. To spostrzeżenie prowadzi do metody wiązek – bardzo silnej metody „czytania” kosmogramu. Przy okazji przedstawię mniej znane wskaźniki, jak punkty harmoniczne, „małe” aspekty, sektory Guinarda, pierścienie aspektów.

W części poświęconej prognozie słuchacze zapoznają się z ideą kaskad tranzytów, która wydaje się najbardziej efektywnym i naturalnym podejściem do badania tranzytów, zarówno wydarzeń dokonanych, jak i nadchodzących. Wiązki kaskady będą treścią odpowiednio pierwszego i drugiego dnia warsztatów.

 

WOJCIECH JÓŹWIAK – astrologią zainteresował się na początku lat 80. XX wieku. Czuje się związany z jej racjonalnym i nie-okultystycznym nurtem. Stara się kontynuować idee pochodzące od Michela Gauquelina (np. pierwszorzędne znaczenie planet na osiach kosmogramu, typy planetarne) i od Johna Addey'a (analiza harmoniczna). Od 1997 roku wydaje e-magazyn Taraka (www.taraka.pl), gdzie astrologia jest jednym z głównych tematów. Od 2004 prowadzi w Internecie i w realu Akademię Astrologii (www.astroakademia.pl). Jego najważniejsza książka to: "Astrologia samopoznania" (2007).

 

Termin: 16-17 listopada 2013 roku.
W sobotę, 16 XI, warsztaty trwają od godz. 11:00 do 18:00 z przerwą obiadową. W niedzielę, 17 XI, zajęcia odbywają się w godz. 10:00 – 16:00 (bez przerwy obiadowej)

Miejsce: Warszawa, ul. Zielna 39 (budynek PAST, IV p.)

Zapisy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszt: członkowie PTA - 180 zł (płatność do 11 XI), w terminie późniejszym 210 zł. Osoby niezrzeszone – 210 zł (płatność do 11 XI), w terminie późniejszym – 240 zł.

Płatności prosimy dokonywać na konto PTA z dopiskiem „Wpłata na cele statutowe – warsztat Wojciecha Jóźwiaka”.

 

Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top