AdminPTA | Odsłony: 4169

Warsztat Johna Frawleya
„Tradycyjna astrologia urodzeniowa”
(Traditional Natal Astrology)
26-27 kwietnia 2014

Warsztat w języku angielskim tłumaczony na polski

 

 

Zapraszamy na dwudniowy warsztat (26-27 kwietnia 2014) Johna Frawleya, światowej sławy astrologa, który ceniony jest przez międzynarodową społeczność szczególnie za swój twórczy, niepowtarzalny i odkrywczy wkład w rozumienie astrologii tradycyjnej i horarnej. Specjalnie dla członków i sympatyków Polskiego Towarzystwa Astrologicznego poprowadzi teraz weekendowy warsztat na temat astrologii urodzeniowej.

 

Astrologię tradycyjną często postrzega się jako zlepek fragmentów pochodzących z zakurzonych ksiąg. Tego, co znajdujemy w owych księgach, nie możemy traktować dosłownie, i to z różnych powodów. W czasie warsztatu, który bazuje na konkretnych przykładach horoskopowych, John Frawley precyzyjnie i z humorem nauczy, w jaki sposób należy korzystać z materiału zgromadzonego przez dawnych autorów.

W pierwszej kolejności wykładowca omówi metodę określania temperamentu oraz stylu bycia. Następnie wyjaśni metodę odczytywania kolejnych domów, co stanowi warunek dokładnego rozumienia horoskopu urodzeniowego. Później, na ile czas pozwoli, wyłożona zostanie metoda trafnego prognozowania.

W swoich analizach John Frawley kładzie nacisk nie na enigmatyczną abstrakcję, lecz na pracę z konkretną i dynamiczną rzeczywistością, dzięki czemu słuchacze mogą nauczyć się praktycznych zasad interpretowania horoskopu urodzeniowego w duchu astrologii tradycyjnej.

 

JOHN FRAWLEY (ur. 1955) – to jeden z niewielu współczesnych praktyków astrologii prawdziwej. Jego książka The Real Astrology zdobyła prestiżową nagrodę astrologiczną, Spica Award za najlepszą książkę roku 2001 [wyd. pol. Rzeczywista astrologia, 2010]. Opublikował też The Real Astrology Applied (2002), The Horary Textbook (2005) [wyd. pol. Podręcznik astrologii horarnej, 2011] oraz Sports Astrology (2008). W latach 1996-2006 wydawał cieszący się dużym zainteresowaniem magazyn „The Astrologer’s Apprentice” (22 numery). W latach 90-tych regularnie występował w brytyjskiej telewizji. Znany jest również z autorskiego, codziennego programu „Frawley and the Fish” na kanale L!VE TV. Ma klientów i studentów na sześciu kontynentach. Prowadzi kursy i warsztaty na całym świecie, jego książki zostały przetłumaczone na wiele języków. Dla Polskiego Towarzystwa Astrologicznego dał w kwietniu 2013 roku dwudniowy warsztat „Interpretacja gwiazd stałych”. Mieszka w Warszawie. Strona: www.johnfrawley.com.

 

Termin: sobota-niedziela, 26-27 kwietnia 2014 roku, godz. 10:00-18:00 (z przerwą na obiad). Recepcja czynna od godziny 9:00.

Miejsce: Warszawa, ul. Zielna 39 (budynek PAST, IV p.)

Koszt: Płatność do 20 IV – 350 zł (członkowie PTA) i 380 zł (osoby niezrzeszone). Płatność w późniejszym terminie – 380 zł (członkowie PTA) i 400 zł (osoby niezrzeszone).
Powyższe stawki obowiązują wyłącznie uczestników z Polski, członków i sympatyków Polskiego Towarzystwa Astrologicznego.


Zgłoszenia i rezerwacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dodatkowe informacje: tel. 661 232-597 i 501 619-697
 

Opłatę za warsztat prosimy kierować na konto Polskiego Towarzystwa Astrologicznego 
 
Tytuł przelewu: Wpłata na cele statutowe - warsztat Johna Frawleya.

Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top