AdminPTA | Odsłony: 3236

„Astrodietetyka,
czyli wpływ wybranych aspektów astrologicznych na dietetyczny styl życia”
Wykład prowadzi Anna Tomczyk

Poniedziałek, 14 maja 2018, godz. 18:00

Jakie aspekty w horoskopie sprawiają, że wolimy jeść pokarm roślinny, a jakie, że mięso? Co powoduje zainteresowanie dietą ludzi pierwotnych, a co skłania do spożywania wyłącznie surowych roślin? Czy w horoskopie zakodowane są powody, dla których człowiek wybiera taki, a nie inny dietetyczny styl życia? Czy są to zdrowie, przekonania, chęć rozwoju duchowego i osiągnięcia wewnętrznej harmonii, czy po prostu moda i w jaki sposób pokazuje to horoskop?

Podczas wykładu omówione zostaną wyniki badań nad horoskopami wegetarian, wegan, witarian, fruitarian, paleożerców oraz osób stosujących diety wykluczające dane grupy produktów. W badaniu oprócz rodzajów stylów odżywiania zostały wzięte pod uwagę kwestie stopnia podatności na zmiany nawyków żywieniowych oraz otwartości na oryginalne smaki i próg tolerancji innych smaków.

ANNA TOMCZYK – absolwentka warszawskiego SGGW, a także Szkoły Astrologii PTA. Astrologią interesuje się od młodych lat. Pobierała nauki m.in. u Artura Święcha, Jarosława Gronerta, Piotra Piotrowskiego, Wojciecha Jóźwiaka i Margot Graham. Praktykuje astrologię humanistyczną i tradycyjną i pasjonują ją szeroko rozumiane badania w dziedzinie astrologii. 


Termin: poniedziałek, 14 maja 2018 roku, godz. 18:00

Miejsce: Warszawa, ul. Zielna 39 (budynek PAST, IV p.)


Członkowie PTA wstęp wolny. Pozostałe osoby – 20 zł na cele statutowe (opłata przed wykładem).

Na miejscu można wypełnić deklarację członkowską i przystąpić do Polskiego Towarzystwa Astrologicznego.

 

Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top