AdminPTA | Odsłony: 1598

„Filozofia humanistyczna i teozofia w świetle nauk astrologicznych”
Michał Woszczyło
Wykład online, piątek 22 stycznia 2021, godz. 19:00

Zapraszamy na wykład internetowy Michała Woszczyło „Filozofia humanistyczna i teozofia w świetle nauk astrologicznych”.

Co też takiego astrologia ma do powiedzenia o "planie Stwórcy"? I co wspólnego ma z niegdysiejszą "królową nauk" zarówno teozofią, jak i filozofią, która, jako wytwór ludzkiej myśli, wobec wyzwań współczesności winna stawać się coraz bardziej przyjazna człowiekowi? To właśnie, a także o naszym stosunku do świata, któremu raz okazujemy zadowolenie, a innym razem się nań gniewamy, stanowi przedmiot niniejszego wykładu.
MICHAŁ WOSZCZYŁO - Wieczny student (nie bojący się stereotypowych konotacji), liczący sobie wiosen niespełna 26, z ciałem młodzieńca i duchem starca. Niestrudzony poszukiwacz, co choć zmysły ma jak gąbka, umysł jego pełni rolę grubego sita. Absolwent Uniwersytetu Szczecińskiego. Z wykształcenia dziennikarz, kulturoznawca, badacz konstruowanej rzeczywistości z ramienia nauk społecznych i kognitywista. Prywatnie filozof, pasjonat psychologii, językoznawstwa, historii starożytnej i nowożytnej, kosmologii i biologii. Żywo zafascynowany astrologią od blisko roku, czemu daje wyraz prowadząc autorskiego bloga i tworząc rozliczne projekty artystyczne w oparciu o „mądrość gwiazd”. Obecnie mieszka w Gdańsku, pracując jego copywriter, ilustrator na zlecenie i korepetytor języka polskiego.

Wykład odbywa się przez internet na platformie myconference. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego adresu e-mail, który będzie potrzebny do zalogowania się na stronie webinarium. Prosimy o kontakt na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykład jest bezpłatny.

Termin: piątek, 22 stycznia 2021, godz. 19:00 (do 20:30)

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator: Polskie Towarzystwo Astrologiczne, tel. 661 232 597

 
Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top