AdminPTA | Odsłony: 1531
„Gwiazdy losu… czyli za co płacimy rachunki”
Anna Maria Skórska
Wykład online, środa, 17 marca 2021, godz. 19:00

Zapraszamy na wykład Anny Marii Skórskiej „Gwiazdy losu… czyli za co płacimy rachunki”, w którym prelegentka przedstawi swoją koncepcję tego, co powoduje, że los rzuca nam kłody pod nogi, w przypadku kiedy w horoskopie urodzeniowym podkreślona jest gwiazda Labrum, Terebellum lub Al Pherg. Wnioskowanie oparte jest na: 1) mitologii greckiej, 2) położeniu gwiazdy w gwiazdozbiorze, 3) znaczeniu nazwy, 4) symbolicznej sieci powiązań (np. konstelacja Kielicha traktowana jako symbol Świętego Graala). Wykład ilustrowany jest licznymi przykładami horoskopów.
ANNA MARIA SKÓRSKA – Edukację konwencjonalną ukończyła na poziomie magistra prawa. Jest też magistrem administracji i dyplomowanym menadżerem, posiadającym uprawnienia mediatora sądowego. Pracuje w samorządowej jednostce organizacyjnej zajmującej się opieką nad dziećmi. Jej przygoda z ezoteryką zaczęła się w 2011 roku w Studium Psychotroniki prowadzonym przez Józefa Onoszko i Zbigniewa Kocika. To tam zgłębiała zasady astronumerologii, uniwersalne prawa natury, prawa symboliki, podstawy chiromancji, a nawet radiestezji i to tam zafascynowała ją astrologia. Tak trafiła do prowadzonej przez wybitnych astrologów Piotra Piotrowskiego i Jarosława Gronerta Szkoły Astrologii PTA, którą ukończyła w 2017 roku.

Wykład odbywa się przez internet na platformie myconference. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego adresu e-mail, który będzie potrzebny do zalogowania się na stronie webinarium. Prosimy o kontakt na nasz adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wykład jest bezpłatny.

Termin: środa, 17 marca 2021, godz. 19:00 (do 20:30)

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 661 232-597.

 
Kategoria: Archiwum - wykłady, spotkania
Back to Top